תנאים

בעתיד, אתה מסכים לתנאים ולהגבלות אלה במלואם. אם אינך מסכים להם, הסר את התקנת היישום וסגור את דף האתר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את התנאים וההגבלות הללו בכל עת ועליך לחזור שוב ושוב כדי להבטיח שאתה מודע לשינויים.
כל הצעדים הסבירים ננקטים כדי להבטיח כי מידע המסופק על ידי האתר / האפליקציה, כולל אך לא מוגבל רק לחדשות צוות, שורות סדר, תוצאות קודמות וכו’, הוא מדויק ועדכני אך איננו מתחייבים לכך ו- Pickswise אינה נושאת באחריות להפסדים הקשורים למידע זה.
האתר והיישומים של Pickswise מכילים קישורים לאתרי אינטרנט ולעסקים אחרים של צד שלישי, אך איננו מקבלים אחריות או התחייבות כלשהי בגין עסקאות כלשהן עם אתרים אלה. באחריותך לקרוא את התנאים ואתה משתמש בצדדים שלישיים אלה על אחריותך בלבד.
אתר זה ותכניו מוגנים בזכויות יוצרים של Intellr Inc. העתקה והדפסה מותרות לשימוש אישי בלבד ולא מסחרי אלא אם כן הוסכם במפורש בכתב. הקניין הרוחני בכל העיצובים, הקוד, הטקסט, הגרפיקה והחומרים האחרים שייך לנו ו / או למורשי הרישיון שלנו.
בחירת הימורים
אתה חייב להיות לפחות בן 21 כדי לשחק בספרי ספורט מקוונים ובאחריותך לוודא כי הימורים הם חוקיים בתחום השיפוט שלך ו- Pickswise לא תאפשר הימורים לא חוקיים או על ידי קטינים. במקרים אלה, היישום והמידע הכלול בו נועדו למטרות מידע ובידור בלבד.
בחירת הימורים וייעוץ ניתנים ללא שום התחייבות לרווח. הבחירות ניתנות במיטב הכוונות ונחקרות בקפידה אך נועדו למטרות בידור בלבד ו- Pickswise או כל חברה או גורם אחר כלשהו המקושרים אליה אינם לוקחים כל אחריות מכל סוג שהיא, כספית או אחרת. כל תוצאות הבחירות הקודמות ניתנות על בסיס ייעוץ בלבד, ובעוד כל הטיפול והמאמץ האפשריים ננקטים להבטיח רישום ודיווח נכונים של תוצאות, עלולות להתרחש טעויות אנושיות קטנות. אל תהסס לפנות אלינו אם אתה מאמין כי אחד מהנתונים אינם נכונים ואנחנו נבדוק שוב במהירות האפשרית.
אנא המר רק במה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ואם אתה זקוק לתמיכה, מידע או ייעוץ בקר באתר איגוד המשחקים האמריקני.
אין חבות (כספית או אחרת) או התחייבות כי מידע ביישום זה כגון ייעוץ להימורים או בחירת הימורים יבטיח לך רווח. עקוב אחר עצה זו על אחריותך בלבד.
כל תגי האתר NFL, NBA, NHL ו-MLB נותרים תחת זכויות יוצרים של בעלי הרישיונות שלהם ומשמשים ב-Pickswise למטרות מידע בלבד.
עלון
על ידי הרשמה לניוזלטר שלנו אתה מסכים לקבל דוא”ל מ-Pickswise. הרשמה היא אופציונלית אך הניוזלטר עשוי לכלול מאפיינים ומידע נוספים לעומת אתר האינטרנט והיישום שלנו.
התדירות והתוכן של עלון הדוא”ל יאושרו עם תחילת הפצת הידיעון, וכל דוא”ל יספק אפשרות לביטול הסכמה / ביטול הרשמה אם אינך מעוניין.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות להתחיל ולסיים את הידיעון ברגע ובאשר אנו רוצים, בכל עת וללא הודעה מוקדמת. לא תחול כל אחריות כתוצאה מהעלון.
אמנם אנו נעשה כמיטב יכולתנו להבטיח את נכונות של הידיעון בכל עת ואת דיוקו, אך נסיבות כמו גם טעויות אנושות עלולות להוביל לשגיאות מזדמנות או למסירת מידע מיושן.
על ידי הרשמה לניוזלטר שלנו אתה מסכים שכתובת הדוא”ל שלך וכל מידע עתידי שאנו אוספים ברשותך עשוי לשמש כדי לספק לך את השירות הטוב ביותר. אנו נעקוב אחר הנהלים הסטנדרטיים בחוק הגנת המידע האמריקני על מנת לשמור על אבטחת המידע שלך. לעולם לא נשתף את המידע שלך עם צדדים שלישיים ללא הסכמתך מראש.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות או לבטל את המנוי לניוזלטר של כל אחד מבלי לספק סיבה או הודעה.